Paslaugos

Konsultacinės paslaugos

Mūsų įmonės darbuotojai, turėdami tam reikalingas žinias, profesionalius įgūdžius ir didelę darbo grindų dangų pardavimo srityje patirtį, atsakys Jums į visus klausimus, susijusius su reikiamos grindų dangos parinkimu. Grindų dangą parinksime atsižvelgdami į jos technines charakteristikas, pagal specifinę kiekvieno kliento situaciją ir pageidavimus.

Mes patarsime Jums visais rūpimais klausimais dėl pagrindo paruošimo, atsakysime Jums kokias grindų dangas ir kodėl geriausia naudoti vienose ar kitose patalpose, vietose ar objektuose, ar pasirinktos dangos atitinka joms keliamus atsparumo, dilumo, medicinos bei kitus reikalavimus, kaip ilgai jos tarnaus ir ar lengvai bus prižiūrimos. Klientui pageidaujant padėsime paskaičiuoti optimalų grindų dangos kiekį, taip pat patarsime pasirenkant reikiamas rišančiąsias medžiagas (gruntai, klijai, išlyginamieji mišiniai), reikalingas pasirinktų grindų įrengimui.

Kiliminių dangų valymas

Mūsų įmonės darbuotojai išvalys Jūsų kiliminę dangą naudodami aplinkai draugišką ir pažangų kiliminės dangos sauso cheminio valymo metodą. Taip pat konsultuojame įmones bei organizacijas, norinčias patiems įsigyti kiliminės dangos sauso cheminio valymo sistemą.