Naujienos

VIREX – viruso stabdymo technologija kilimuose

Didžiuojamės galėdami jums pristatyti VIREX - COVID-19 viruso plitimo stabdymo technologiją, SARS-COV-2 virusinę apkrovą ant natūralaus pluošto sunaikinančią 99,9%, o ant sintetinio pluošto 99.4%.

Pastaruosius mėnesius RADICI mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius didžiąją savo laiko ir resursų dalį skyrė COVID 19 plitimo stabdymo sprendimų paieškai. Naujausi tyrimai rodo, jog virusas ant tekstilės paviršių yra neutralizuojamas per 24 valandas. Palyginimui, ant kitų paviršių virusas yra neutralizuojamas per 72 valandas.

Tačiau Radici nuomone, šie rezultatai nėra pakankami norint užtikrinti klientų ir jų svečių saugumą ir sveikatą. Todėl didžiuojamės galėdami pristatyti VIREX, RADICI inovatyvią technologiją, SARS COV 2 virusinę apkrovą ant natūralaus pluošto sunaikinančią 99,9%, o ant sintetinio pluošto 99.4%. Ši technologija yra patvirtinta moksline ataskaita, kurią išleido įgaliota ISO 17025 laboratorija.

Reikšmingai mažinanti SARS COV 2 virusinę apkrovą VIREX technologija kartu efektyviai kovoja ir su tokiais mikroorganizmais kaip bakterijos. Šie rezultatai yra pasiekiami nesumažinant RADICI gaminių techninių ir komfortinių savybių.

VIREX technologija, kuri bus taikoma išimtinai tik RADICI gamykloje, yra išskirtinė naujovė ne tik tekstilės gaminių segmente, bet ir visoje grindų dangų rinkoje. VIREX jau yra taikoma ant visų austų raštuotų, Wilton ir Axminster tipo dangų, taip pat pagal specialų užsakymą gaminamoms raštuotoms, prabangioms kiliminėms dangoms.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:
remigijus@rovenga.lt